Czy iPhone 8 jest już Fiaskiem?

iPhone 8 firmy Apple miał trafić na półki sklepowe kilka tygodni temu, ale już są pewne obawy, że smartphone może mieć problemy.

Badanie przeprowadzone przez analityków z KeyBanc Capital Markets mówi, że modele iPhone 7 firmy Apple są w rzeczywistości outsellingem iPhone 8. W notatce dla inwestorów John Bond John Key KeyBanc powiedział, że “znacząca część klientów kupuje iPhone 7 zamiast iPhone’a 8.” Przyznał, że decyzje kupna na iPhone 8 to “brak znaczących ulepszeń”.

Jednak iPhone 8 firmy Apple jak można również zauważyć, to jego sprzedaż stymulowana była przez iPhone’a X, czyli smartfona, który wyjdzie w przyszłym miesiącu i przez to skłania klientów do wycofania się z zakupu nowego iPhone’a, aż będzie dostępny.
Apple ogłosił już iPhone 8 i iPhone X na wydarzeniu prasowym w zeszłym miesiącu.

Podczas gdy firma robiła wszystko, co najlepsze, aby pokazać iPhone’a 8 jako pożądaną opcję, wyposażoną w udoskonalony wygląd szkła, superszybki procesor Bionic A11 i nowe bezprzewodowe ładowanie, klienci wydają się być bardziej zainteresowani iPhone’em X. Apple iPhone X oferuje ulepszone ładowanie, w tym zupełnie nowy wygląd, pierwszy wyświetlacz OLED firmy Apple oraz nowa funkcja skanowania twarzy o nazwie Face ID.

Historycznie, iPhone-y sprzedawały się dość szybko, gdy oferowano zamówienia wstępne. W zeszłym miesiącu, gdy iPhone 8 został zaoferowany, wiele telefonów było nadal dostępne. W dniu premiery były również dostępne. To był pierwszy raz kiedy klienci Apple nie byli zainteresowani szeroko rozpowszechnionym sprzedawaniem nowych telefonów komórkowych.

Ale może to nie wina Apple’a. Vinh, którego komentarze były wcześniej zgłaszane przez Reuters powiedział, że przewoźnicy również mniej chętnie oferują promocje na iPhone 8 niż na iPhone 7. Obawy klientów, w połączeniu z uwarunkowaniami cenowymi, mogą zachęcać ludzi do iPhone’a 7, co jest wciąż dobrym rozwiązaniem na dzisiejszym rynku, a przystępniejszym.

Wielki test dla iPhone’a 8 może być tylko wtedy, gdy iPhone X trafi na półki sklepowe w listopadzie 3. W tym momencie będzie musiał konkurować z iPhone 7 i iPhone X.

 

 

Odzyskiwanie danych z dysków twardych i dysków SSD, macierzy dyskowych oraz telefonów i smartfonów w największym Europejskim Centrum odzyskiwania danych w Warszawie.

Punkty przyjęć nośników do odzyskiwania danych

 

Kontakt do odzyskiwania danych z telefonów i smartfonów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *