Jak odzyskać kontakty z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Jest to wielki ból głowy dla użytkowników Androida, którzy utracili kontakty z uszkodzonego telefonu z Androidem, ponieważ identyfikowanie brakujących numerów telefonów i dodawanie ich jeden po drugim będzie bardzo czasochłonne.

Aby rozwiązać ten problem, oprogramowanie Android Data Recovery jest idealnym narzędziem do ich odzyskiwania. Pomaga wyodrębnić i zeskanować wszystkie usunięte pliki bez utraty jakości. Ponadto, możesz podejrzeć wszystkie szczegóły, zanim zdecydujesz się je odzyskać.
Bez względu na to, jakiego modelu telefonu Samsung używasz, Android Data Recovery pozwala odzyskać utracone dane, w tym kontakty, wiadomości, SMS-y, zdjęcia, filmy i inne. Teraz wykonajmy następujące czynności, aby zeskanować Twój system Android, przejrzeć podglądając dane i wybrać opcję przywracania kontaktów. Zobaczmy funkcje narzędzia do odzyskiwania systemu Android, a będziemy wiedzieć, dlaczego potrzebujemy tego narzędzia.
1. Obsługa odzyskiwania kontaktów z uszkodzonego telefonu z systemem Android z pełnymi informacjami, takimi jak nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, stanowisko, adres, firmy i inne elementy, które wypełniasz na telefonie. I zapisywanie kontaktów jako VCF, CSV lub HTML na twoim komputerze do twojego użytku.
2. Oprócz zwykłych kontaktów można także odzyskać zdjęcia, filmy, wiadomości, załączniki do wiadomości, historię połączeń, audio, whatsApp, dokumenty z telefonu Samsung lub karty SD w urządzeniach z systemem Android z powodu pomyłkowego usunięcia, przywrócenia ustawień fabrycznych, awarii systemu, zapomnienia hasła, flashowania ROM,
rootowanie, ect.
3. Wyodrębnijmy dane z niedostępnej wewnętrznej pamięci telefonu Samsung, naprawmy problem z systemem telefonu Samsung, taki jak zamrożony, zawieszony, czarny ekran, atak wirusa, zablokowany ekran i przywrócenie do ustawień fabrycznych.
4. Przed odzyskiem sprawdźmy i selektywnie odzyskajmy wiadomości, kontakty, zdjęcia i więcej. 
5. Oprogramowanie obsługuje prawie wszystkie telefony i tablety Samsung, takie jak Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy A, Samsung Galaxy C, Samsung Galaxy Grand i tak dalej.
 
Tu można pobrać wersję próbną narzędzia do odzyskiwania danych z Androida.


 
 
 
Jak odzyskać utracone kontakty z uszkodzonego telefonu z systemem Android
Krok 1. Wybierz tryb odzyskiwania, aby odzyskać utracony telefon
Zainstaluj i uruchom Odzyskiwanie danych Androida. Zobaczysz to okno w ten sposób, wybierz “Broken Android Data Extraction” spośród wszystkich zestawów narzędzi. Połącz swój telefon z Androidem z komputerem przez USB. Aplikacje automatycznie wykryją Twoje urządzenia. Teraz możesz wybrać potrzebną funkcję, klikając przycisk “Start“, aby kontynuować.
 
 
Uwaga: podczas odzyskiwania nie uruchamiaj żadnego innego oprogramowania do zarządzania telefonem z Androidem.
Krok 2. Wybierz typ błędu
Nowe okno wyświetli dwa typy błędów, dotknięcie nie działa lub nie ma dostępu do telefonu, i czarny/uszkodzony ekran, wybierz ten, który pasuje do twojej sytuacji, a następnie przejdź no następnego kroku.
 
 
W następnym oknie musisz wybrać prawidłowo “Nazwa urządzenia” i “Model urządzenia” uszkodzonego urządzenia, a następnie kliknąć “Dalej”, aby kontynuować. Jeśli nie znasz modelu urządzenia, kliknij “Jak potwierdzić model urządzenia“, aby uzyskać pomoc.
Krok 3. Wejdź do trybu pobierania na zepsutym telefonie
Nowe okno wyświetli przewodnik po przejściu do trybu pobierania, a następnie uruchom go.
1)    Wyłącz telefon.
2)    Naciśnij i przytrzymaj przycisk głośności “-“, “Home” i “Power” w telefonie.
3)    Naciśnij przycisk “Volume +”, aby przejść do trybu pobierania.
 
 
Po tym, jak uszkodzony telefon przejdzie do trybu pobierania, oprogramowanie przeanalizuje go i pobierze pakiet odzyskiwania. Po pomyślnym pobraniu pakietu odzyskiwania oprogramowanie automatycznie przeskanuje telefon.
 
Krok 4. Podgląd i przywracanie utraconych kontaktów na uszkodzony telefon z systemem Android
Po zakończeniu skanowania całej zawartość nie tylko usuniętych kontaktów, ale także inne istniejące i usunięte dane zostaną wyświetlone w oknie w następujący sposób. Jeśli chcesz
wyświetlać usunięte elementy, możesz kliknąć ikonę u góry. Możesz wyświetlić ich podgląd jeden po drugim i zaznaczyć wybrane dane, a następnie kliknąć przycisk “
Odzyskaj“, aby odzyskać je na swoim komputerze.
 
 
Idealnie! Już odzyskałeś utracone kontakty uszkodzonego telefonu z Androidem na swoim komputerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *