Jak odzyskać usunięte dzienniki połączeń w telefonach z systemem Android

Dzięki powszechnemu wykorzystaniu telefonów komórkowych, dzięki którym uzyskasz połączenia z rodziną, znajomymi i współpracownikami. Jeśli nie masz nawyku zapisywania ważnych numerów połączeń jako kontaktów, to jest tak smutne, że zdajesz sobie sprawę, że kontakt i historia połączeń zostały przez przypadek usunięte lub utracone z urządzenia z Androidem. 

Jeśli zgubisz lub usuniesz niektóre ważne dzienniki połączeń, spowoduje to nieoczekiwane niedogodności. Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z Androida? Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania danych mobilnych, które może pomóc Ci odzyskać utracone dane, a Android Data Recovery to takie narzędzie.

Android Data Recovery pomaga odzyskać usunięte dane z Androida, w tym dzienniki połączeń, kontakty, zdjęcia, wiadomości SMS, wideo, audio, wiadomości WhatsApp i inne, niezależnie od tego, czy przez pomyłkę kasujesz dane, przywracasz ustawienia fabryczne, awarię systemu, zapomniane hasło, flashowanie ROM, rootowanie, ect. Może być kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z Androidem, takich jak Samsung, HTC, LG, Huawei, Sony, Sharp, Windows Phone itp.
 
Umożliwia podgląd informacji o szczegółach rejestrów połączeń, selektywne przywracanie historii połączeń, której potrzebujesz, a następnie eksportowanie usuniętych do niej jako HTML lub formatów tekstowych na komputer, abyś mógł to sprawdzić w dowolnym momencie.

Ponadto obsługuje ekstrakcję danych z uszkodzonej pamięci wewnętrznej telefonu z systemem Android i karty SD, naprawia problem z systemem Android telefonu, takich jak zamrożone, rozbił się, czarny ekran, atak wirusa, ekran zablokowany i przywrócić go do normalności.
 
Teraz pobierz narzędzie do odzyskiwania danych Androida, aby wypróbować je samodzielnie.
 
 
 
 
Sprawdźmy poniższe kroki: jak odzyskać utracone dzienniki połączeń z systemu Android. Przy okazji możesz odzyskać usunięte kontakty z Androida w podobnych krokach.

Kroki odzyskiwania usuniętych historii połączeń na urządzeniach z systemem Android
Krok 1. Uruchom oprogramowanie i podłącz telefon z Androidem do komputera
 
Wybierz odpowiednią wersję, Mac lub Windows, zainstaluj i uruchom oprogramowanie Android Data Recovery po pobraniu go na komputer. Następnie podłącz urządzenie z systemem Android do komputera kablem
USB.
Poczekaj, aż oprogramowanie wykryje twoje urządzenie automatycznie.

Krok 2. Ustaw tryb debugowania USB
Teraz musisz pozwolić na debugowanie USB, kliknij “OK” na swoim urządzeniu, a następnie włącz tryb debugowania USB na telefonie z Androidem, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.
  • Jeśli masz Androida 4.2 lub nowszą wersję: Tab “Ustawienia”> “O telefonie”> “Numer kompilacji”, aż pojawi się komunikat “Jesteś w trybie programisty”. Wróć do “Ustawienia”> “Opcje programisty”> “Debugowanie USB”.
  • Jeśli korzystasz z systemu Android w wersji 3.0 do wersji 4.1: Wprowadź “Ustawienia” <Kliknij “Opcje programisty” <Sprawdź “debugowanie USB”.
  • Jeśli masz Androida 2.3 lub wcześniejszego: “Ustawienia”> “Aplikacje”> “Rozwój”> “Debugowanie USB”.


Krok 3. Wybierz dzienniki połączeń, aby odzyskać
Po nawiązaniu połączenia zobaczysz interfejs wyboru typu pliku, który chcesz odzyskać. Aby odzyskać historię połączeń, po prostu zaznacz “Dzienniki połączeń”, a następnie kliknij przycisk “Dalej”.

Analiza zajmie Ci kilka sekund. Następnie otrzymasz okno w następujący sposób. Musisz wrócić do ekranu urządzenia z systemem Android, aby zezwolić na żądanie super użytkownika, klikając przycisk “Zezwalaj”.


Krok 4. Skanuj i odzyskuj logi połączeń android
Po automatycznym skanowaniu wszystkie wyniki skanowania zostaną wyświetlone w kategoriach. Przed ich odzyskaniem możesz wyświetlić ich podgląd. Stuknij dane, które chcesz odzyskać, i kliknij “Odzyskaj”, aby przesłać i zapisać je na swoim komputerze.

Koniec! Teraz pobierz oprogramowanie, aby spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Jak odzyskać usunięte dzienniki połączeń w telefonach z systemem Android”