Jak odzyskać usunięte kontakty z telefonów z systemem Android

Niektóre osoby mogą przypadkowo usunąć swoje kontakty z Androida. Jak odzyskać te ważne kontakty? Gdy usuwałeś kontakty z Androida, tak naprawdę nie było ich wcale, ale oznaczono je tylko jako bezużyteczne w telefonie i można je zastąpić nowymi danymi. Dlatego lepiej przestań używać telefonu po utracie kontaktów, aby zapewnić sobie szybszy powrót do zdrowia.

Czy istnieje prosty i bezpieczny sposób przywracania usuniętych kontaktów z systemu Android?
Teraz sprawdźmy, jak odzyskać usunięte kontakty z Androida dzięki funkcji odzyskiwania kontaktów z systemu Android. Ten program pozwala przywrócić utracone kontakty bezpośrednio z Androida, a także zdjęcia, wiadomości i wideo.

Funkcje oprogramowania do odzyskiwania danych Androida

1. Wsparcie odzyskiwania odzyskanych kontaktów z pełnymi informacjami, takimi jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, stanowisko, adres, firmy i inne elementy, które wypełniasz telefonem. I zapisywanie usuniętych kontaktów jako VCF, CSV lub HTML na twoim komputerze.

2. Podgląd i selektywne odzyskiwanie usuniętych kontaktów z telefonu z systemem Android.

3. Wyodrębnij kontakty ze zepsutej pamięci wewnętrznej telefonu z Androidem.

4. Obsługa odzyskiwania zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, wiadomości Załączniki, historia połączeń, audio, whatsApp, dokumenty z powodu pomyłkowego usunięcia, przywrócenia ustawień fabrycznych, awarii systemu, zapomnianego hasła, migającej pamięci ROM, rootowania, itd. Z telefonu andorid lub karty SD.

5. Kompatybilny z ponad 6000 telefonów z systemem Android, takich jak Samsung, HTC, LG, Huawei, Sony, Windows Phone itp.

6. Napraw problem z systemem Android, taki jak zamrożone, zawieszone, czarny ekran, atak wirusa, zablokowany ekran i przywróć telefon do normalnego stanu.
Download the free trial version of Android Data Recovery:
 

Proste kroki, aby odzyskać usunięte kontakty z telefonu z systemem Android

Krok 1. Podłącz telefon Samsung do komputera (włącz debugowanie USB)

Pobierz, zainstaluj i uruchom Android Data Recovery na swoim komputerze, wybierz “Odzyskiwanie danych Androida”, a otrzymasz główne okno poniżej.

Jeśli nie włączono debugowania USB w urządzeniu, zobaczysz poniższe okno. Wykonaj szczegółowe wyrażenie poniżej. Istnieją trzy różne sposoby ukończenia tego zadania dla różnych systemów Android:

Uwaga: Jeśli wcześniej włączono debugowanie USB w swoim urządzeniu, możesz pominąć ten krok.
  • 1) Dla Androida 2.3 or wcześniejszego: Wprowadź “Ustawienia” <Kliknij “Applications” <Kliknij “Development” <Sprawdź “Debugowanie USB”
  • 2) Dla Androida 3.0 do 4.1: Wprowadź “Ustawienia” < Click “Developer options” (Opcje programisty) <Sprawdź “Debugowanie USB”
  • 3) Dla Androida 4.2 lub nowszego: Wprowadź “Ustawienia” <Kliknij “O telefonie” <Dotknij “Numer kompilacji” kilka razy, aż otrzymasz notatkę “Jesteś w trybie programisty” <Powrót do “Ustawienia” <Kliknij “Opcje programisty” <Sprawdź “Debugowanie USB”

Następnie podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i przejdź do następnego kroku.

Krok 2. Analizuj i skanuj urządzenie z Androidem pod kątem utraconych kontaktów

Po wykryciu przez program Twojego urządzenia z Androidem pojawi się poniższe okno. Przed skanowaniem urządzenia wybierz typy plików “Kontakty”, a następnie pozwól programowi je przeanalizować, klikając przycisk “Dalej”.

Analiza zajmie Ci kilka sekund. Następnie otrzymasz okno w następujący sposób. Jak pokazuje się okno, kliknij przycisk “Zezwalaj” na ekranie urządzenia z systemem Android, aby zezwolić na żądanie Superusera.

Krok 3. Podgląd i przywracanie kontaktów z telefonów z systemem Android

Po zakończeniu skanowania przypomni Ci, kiedy wszystkie kontakty i wiadomości zostały zeskanowane. Następnie możesz zatrzymać i wyświetlić podgląd wszystkich kontaktów. Zaznacz dane, które chcesz odzyskać, i kliknij przycisk “Odzyskaj”, aby zapisać je na swoim komputerze.

Uwaga: Kontakty w wynikach skanowania wyświetlane są w różnych kolorach. W rzeczywistości osoby w kolorze pomarańczowym to kontakty usunięte niedawno, a te czarne to te istniejące na telefonie z Androidem. Jeśli masz taką potrzebę, możesz użyć przycisku powyżej (wyświetlaj tylko usunięte elementy), aby je rozdzielić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Jak odzyskać usunięte kontakty z telefonów z systemem Android”