Jak przywrócić historię czatów WhatsApp na telefonie z Androidem

WhatsApp, który może pomóc Ci wysyłać i odbierać zdjęcia i filmy w telefonie, jest korzystny dla użytkowników we współczesnym społeczeństwie. Ze względu na jego znaczenie, czas utraty historii WhatsApp może być tak kłopotliwy. Można powiedzieć, że najwyższy czas, aby znaleźć sposób na rozwiązanie tego problemu.

Odzyskiwanie danych Androida to dobry sposób na wybór. Może odzyskać wiele utraconych danych, w tym historię WhatsApp. Co ważniejsze, za pomocą jednego kliknięcia można nie tylko odzyskać WhatsApp, ale także odzyskać kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia, muzykę i wideo.
Krótkie wprowadzenie do oprogramowania do odzyskiwania danych Androida
 
1. Wsparcie dla odzyskiwania zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, wiadomości Załączniki, historia połączeń, audio, whatsApp, dokumenty z powodu pomyłkowego usunięcia, przywrócenia ustawień fabrycznych, awarii systemu, zapomnianego hasła, migającej pamięci ROM, rootowania, itd. Z telefonu andorid lub karty SD.
2. Podgląd i selektywne odzyskiwanie usuniętych danych z telefonu z systemem Android przed odzysku.
3. Napraw problem z systemem Android, np. Zamrożony, zawieszony, czarny ekran, atak wirusa, zablokowany ekran, przywróć telefon do normalnego stanu.
4. Wyodrębnij dane ze zepsutej pamięci wewnętrznej telefonu z Androidem i karty SD.
5. Obsługa ponad 6000 urządzeń z Androidem, takich jak Samsung, HTC, LG, Huawei, Sony, Sharp, Windows Phone itp.
 
 
 
 
 
 
Jak odzyskać usuniętą / utraconą historię czatu WhatsApp z urządzenia z systemem Android
Krok 1. Podłącz urządzenie z systemem Android do komputera
 
Po pobraniu i zainstalowaniu programu Android Data Recovery uruchom go na swoim komputerze i kliknij “Odzyskiwanie danych Androida“. Następnie użyj kabla USB, aby podłączyć urządzenie z Androidem do komputera.

 
Krok 2. Ustaw tryb debugowania USB
Teraz musisz pozwolić na debugowanie USB, kliknij “OK” na swoim urządzeniu, a następnie włącz tryb debugowania USB na telefonie z Androidem, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.
  • Jeśli masz Androida 4.2 lub nowszą wersję: Tab “Ustawienia”> “O telefonie”> “Numer kompilacji”, aż pojawi się komunikat “Jesteś w trybie programisty”. Wróć do “Ustawienia”> “Opcje programisty”> “Debugowanie USB”.
  • Jeśli korzystasz z systemu Android w wersji 3.0 do wersji 4.1: Wprowadź “Ustawienia” <Kliknij “Opcje programisty” <Sprawdź “debugowanie USB”.
  • Jeśli masz Androida 2.3 lub wcześniejszego: “Ustawienia”> “Aplikacje”> “Rozwój”> “Debugowanie USB”.

Krok 3. Zeskanuj utracone dane z systemu Android
Po wybraniu typu plików, które chcesz odzyskać i kliknięciu “Dalej“, zobaczysz żądanie w telefonie. Po prostu kliknij przycisk “Zezwalaj“, a następnie wróć na pulpit i ponownie kliknij “Uruchom“.
 

 

 
Krok 4. Podgląd i odzyskać usunięte WhatsApp na Androida
 
Wyniki skanowania zostaną wyświetlone i wyświetlone po zakończeniu skanowania. Możesz przejść do WhatsApp i przejrzeć je jeden po drugim. Możesz zaznaczyć dane, które chcesz przywrócić, i zapisać je na swoim
komputerze, klikając przycisk “Odzyskaj“.
 

Odzyskiwanie danych Androida, jako profesjonalne narzędzie do odzyskiwania, które może pomóc Ci odzyskać utracone dane, takie jak kontakty, zdjęcia, SMS-y, historia czatów WhatsApp i audio. Pobierz wersję próbną za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *